Taşıt Kredisi Dosya Masrafı

Katılımevim katılım ücretinin dışında herhangi bir ek ücret talep etmez. Siz taşıt kredisi için başvurduğunuzda sadece kimlik ve katılım bedeli ile kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Faizsizlik ilkesi üzerine kurulmuş sistem, katılım bedelleriyle gelir elde etmekte ve sistemi döndürebilmektedir. Faizli kurumların aksine dosya masrafı isteğinde bulunulmaz. Ayrıca taksit tutarını düşürme, teslimat öncesi birikim döneminde sistemden ayrılma gibi ayrıcalıklara da sahip olursunuz.

Gerektiğinde taksitlendirilebilen katılım ücreti ile çok daha kısa yoldan ihtiyaçları gidermek olasıdır. Diğer finans kurumlarının toplam gerektirdiği maliyete bakıldığında katılım bedelinin bunun yanında çok düşük kaldığı bariz şekilde ortaya çıkacaktır. İsteyen herkesin faydasına sunulan bu avantajlardan sizler de faydalanabilirsiniz. Böylelikle farklı katılım modelleri sunan Katılımevim sayesinde faizsiz, peşinatsız tasarruf modelleriyle dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılımevim’in Güvenilirliği

Arabanıza güvenilir ve kolay yoldan kavuşmanız üzerinizdeki stresi ortadan kaldıracaktır. Müşteri ile imzalanan sözleşme sayesinde her şey güvence altına alınır. Noter huzurunda gerçekleştirilen kurada adının çıkmasıyla ilk ayda ev ya da araba alacak kadar şanslı olan kişiler dahi olabilir. Bu durumda diğer müşterilerin ödemelerinin güvence altına alınması amacıyla araba, kalan borcun ödenmesine kadar ipotek altına alınır ve satılamaz.Araç kredisi şartlarını inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Karşılıklı hakların korunmasına son derece önem veren Katılımevim ile sizler de istediğiniz fırsatlara kapı aralayabilirsiniz. Müşterilerinin yüzünü güldüren fırsatlar en ihtiyaç duyulan anda yardıma koşar. Bankalarla yaşanan sıkıntılar sisteme katılmanıza bir engel teşkil etmez. Tüm katılım modelleri arasından size en uygun araç kredisini seçerek Katılımevim ailesine dahil olabilirsiniz.

Katılım Modellerine Taksit Ödeme Süreci

Araç kredisi hesaplama yöntemleriyle önceden bütçenize uygun hesaplama ve planlama yapmanız gerekir. İlerleyen süreçte daha aracınızı teslim almamış iseniz taksitlerinizi düşürebilme imkanına sahipsiniz demektir. Ancak her ay düzenli şekilde ödenen taksitlerin sizi hedefinize daha çabuk yaklaştıracağı unutulmamalıdır. Böyle bir düşüş teslimatın gecikmesi anlamına gelir. Ancak teslimat bekleyen diğer üyelerin mağdur olmaması adına, elde ettiğiniz teslimatın ardından kalan borcunuzu oluşturan taksitlerde herhangi bir düşüş yapamazsınız.

Herhangi bir ödeme zorluğu yaşandığında taksit dondurma işleminden de faydalanabilirsiniz. Sözleşmelerde de bu maddeye yer verilmektedir. Dondurduğunuz süre için de sonradan ekstra bir ücret talep edilmez ancak aynı düşüş talebinde olduğu gibi taksitte yükseltme yapılmadığı sürece teslimat süresinin ileri bir tarihe atılması kaçınılmazdır.