Tasarruf Yaparak Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Katılımevim, toplumun her kesimine hitap ederek insanların ev ve araba sahibi olmaları için onlara kolaylıklar sağlayan ve çözümler üreten bir şirkettir.

Maddi durumu kredi almaya elverişli olmayan ve faizsiz ev kredisi almak istemeyen insanlar için çeşitli ödeme seçenekleri sunarak herkesi ev sahibi yapmaya çalışmaktadır. Böylece insanlar büyük miktarlarda bütçe ayırmadan ve daha az ödeyerek faizsiz ev sahibi olabilirler. Ayrıca Katılımevim, peşinatınız yoksa bile peşinat ödenmeyen ödeme planları ile peşinatsız ev sahibi olmaya da imkân vermektedir.

Katılımevim Nedir?

Ev, araç, işyeri ve arsa gibi yerlere sahip olmak isteyen insanların hayallerine kavuşmaları için onlara destek sağlayan bir kurumdur. Tasarrufa dayalı finansman sektöründe hizmet veren kurum insanlara çeşitli ödeme planları sunar ve kira öder gibi ev sahibi ve araç sahibi olmalarına yardımcı olur. Faizsiz konut kredisi ile uğraşmak istemeyen herkes Katılımevim’in sağladığı avantajlardan yararlanabilir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim müşterilerine 3 farklı yöntem sunar.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim katılım şartları Türkiye vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Ödeme planları müşterilere özel olarak belirlenmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim ev almak isteyenler dışında araba almak isteyenlere de fırsatlar sunuyor. Faiz ödemeden taksitle araba ve senetle araba sahibi olmak isteyenler bütçelerine uygun ödeme planları ile istedikleri arabaya sahip olabiliyor. Vadeli araba almak için sıkça tercih edilen Katılımevim birçok insanı araba sahibi yapıyor.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim’nin İstanbul, Gaziantep, Bursa, Ankara ve Konya şubeleri olmak üzere bir çok şubesi bulunmaktadır.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.