Tasarruf A.Ş.

Tasarruf A.Ş. 20 yıllık tecrübesiyle toplumun her kesimine hitap ederek insanların ev ve araba sahibi olmaları için onlara kolaylıklar sağlayan ve çözümler üreten bir şirkettir.

Maddi durumu kredi almaya elverişli olmayan ve faizsiz ev kredisi almak istemeyen insanlar için çeşitli ödeme seçenekleri sunarak herkesi ev sahibi yapmaya çalışmaktadır. Böylece insanlar büyük miktarlarda bütçe ayırmadan ve daha az ödeyerek faizsiz ev sahibi olabilirler. Ayrıca Tasarruf A.Ş. peşinatınız yoksa bile peşinat ödenmeyen ödeme planları ile peşinatsız ev sahibi olmaya da imkân vermektedir.

Tasarruf A.Ş Nedir?

Ev, araç, işyeri ve arsa gibi yerlere sahip olmak isteyen insanların hayallerine kavuşmaları için onlara destek sağlayan bir kurumdur. Tasarrufa dayalı finansman sektöründe hizmet veren kurum insanlara çeşitli ödeme planları sunar ve kira öder gibi ev sahibi ve araç sahibi olmalarına yardımcı olur. Faizsiz konut kredisi ile uğraşmak istemeyen herkes Tasarruf A.Ş’nin sağladığı avantajlardan yararlanabilir.

Tasarruf A.Ş Kimin?

Tasarruf A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı Nimetullah NARMAN’dır.

Tasarruf A.Ş Yöntemleri

Tasarruf A.Ş müşterilerine iki farklı yöntem sunar. Bunlar bireysel tasarruf planı ve grup tasarruf planlarıdır.

Tasarruf A.Ş Katılım Şartları Nedir?

Tasarruf A.Ş. katılım şartları Türkiye vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmaktır.

Tasarruf A.Ş Örnek Hesaplaması

Ödeme planları müşterilere özel olarak belirlenmektedir. Bireysel Tasarruf Planı için örnek verirsek, ilk önce satın alınmak istenen evin veya arabanın değeri belirlenir. Sabit taksitli, teslimat artışlı, yıllık artışlı ödeme seçeneklerinden biri seçilir. Teslim tarihi ödenen miktara ve ödeme hızına göre değişir.

Tasarruf A.Ş Araba

Tasarruf A.Şev almak isteyenler dışında araba almak isteyenlere de fırsatlar sunuyor. Faiz ödemeden taksitle araba ve senetle araba sahibi olmak isteyenler bütçelerine uygun ödeme planları ile istedikleri arabaya sahip olabiliyor. Vadeli araba almak için sıkça tercih edilen Tasarruf A.Ş birçok insanı araba sahibi yapıyor.

Tasarruf A.Ş Şubeler

Tasarruf A.Ş.’nin İstanbul’da Şirinevler şubesi, Altunizade şubesi ve Pendik şubesi, Gaziantep’te Şehitkamil şubesi ve Karataş şubesi, Bursa’da İnegöl şubesi, Ankara ve Konya şubeleri bulunmaktadır.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.