Sultangazi Ev Fiyatları

Sultangazi; İstanbul Avrupa yakasında küçük şirin bir ilçe olup Kent Ormanı, Alibey barajı gibi nitelikli alanlara sahiptir. İlçe2008 yılında bu ismi almıştır. Gaziosmanpaşa ilçesinin birkaç mahallesinin bir araya getirilmesiyle oluşan ilçede yepyeni projeler yapılmakta ve Konut Fiyatları her geçen gün değer kazanmaktadır. Sizde Sultangazi’de ev sahibi olmak istiyorsanız Katılımevim ile görüşmeden ev kredisi kullanmayın.

Sultangazi ilçesi ev fiyatlarını araştırırken yeni projeleri değerlendirmeye almanız durumunda kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Sultangazi’de eski evler için Konut Fiyatları ile yeni yapılan projelerdeki Ev Fiyatları arasındaki fiyat farklarından çekinmeyin. Katılımevim ayrıcalıklarından yararlanmanız durumunda yepyeni evinize kavuşmanız an meselesi. Kredisiz ev alınır mı diye soranlara vereceğiniz cevap “evet” olsun istiyorsanız gelin sizde ailemizin ayrıcalıklarından yararlanın.

Sultangazi Değerlenen Bir İlçe mi?

Sultangazi Belediyesine ait Kent Ormanı Alibey gölüne hakim yapısıyla 800 dönümlük bir araziye sahip. Kim böyle bir manzaraya hakim yerde ev sahibi olmak istemez ki? Satılık ev ilanını gördüğünüzde unutmayın kredisiz ev sahibi olmak sizin de hakkınız. İstanbul’un yeni oluşan yada sürekli yüzünün değişmesine yardımcı olan yeni projelerini kaçırmayın. Kentsel dönüşüme mahkûm olmak zorunda kalmayın.

Kiralık ev fiyatları ile neredeyse aynı oranlarda taksitle ev almak artık sizin içinde mümkün. Gelin sizde Katılımevim ile yepyeni projelere ortak olur gibi ev sahibi olun. Sizin sevinciniz bizim gururumuz olsun. Vade farksız, düşük oranlarla ev sahibi olmak herkes gibi sizlerin de hakkı. Para biriktirme derdiniz olmadan birikim programlarımıza katılıp erkenden ev sahibi olabilirsiniz.

Sultangazi’de Ev Sahibi Olmak Kolay mı?

Faiz ve kredi ile çalışmaya alışmış genel Finans modellerinin aksine Katılımevim sizlere yepyeni bir anlayışla geldiği için Sultangazi gibi eski evlerin olduğu binalarda ev sahibi olmak yerine sizde yepyeni projelerde ilk elden ev sahibi olmak için Uzmanlarımızla görüşün. Faizsiz ev almak ne kadar kolaymış diyeceğinize eminiz.

Geliriniz ne olursa olsun kira ödemek yerine, kiralık ev fiyatları kadar ödeme yapacağınız oranlarda taksitle ev almanın keyfini yaşayın. Alibey Barajına, Kent Ormanına, Masal Kahramanları Parkına yakın Sultangazi’de ev sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın.