Şişli Satılık Ev Fiyatları

İstanbul’un en görkemli ve büyük semtlerinden biri olan Şişli ev almak isteyenler için öncelikli tercih olabilecek bir yerdir. İstanbul’un en büyük semtlerinden biri olduğu için semtte ev fiyatları değişkenlik göstermektedir. Merkezi bir noktada olan bu yerde ki evlerin fiyatları gün geçtikçe yükselmekte olduğu için uygun bir ev bulursanız kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Şişli size oldukça farklı imkanları bir arada sunmaktadır. Dinamik bir yaşam tarzı benimseyen insanlar için en uygun semtlerden biridir. Konut fiyatları bölgenin sunduğu avantajlar neticesinde bir hayli yüksektir. Şu an bu semtte en küçük evlerin bile fiyatı standart bir evin fiyatından yüksektir. Bu sebeple Şişliden bir ev almak bütçenizi oldukça zorlayabilir.

Hiç Uyumayan Semt Şişli

Şişlinin içinde yer alan çok farklı mutfakların yemeklerini size sunan mutfaklar, gece hayatını sevenler için pek çok bar, tarihe merakı olanlar için çeşitli müzeler ve bunun gibi daha onlarca aktivite bulunmaktadır. Bu lüks semtte bir ev sahibi olmak büyük bir ayrıcalıktır. Şişli oldukça değişik ve modern bir çehreye sahiptir.

Boğaz manzaralı apartman dairelerinden satılık ev bulmak oldukça zordur. Çünkü bu daireleri alan kişiler dairlerin bulunduğu konum ve semtin gün geçtikçe kazandığı değer sebebiyle ellerinden çıkarmak istememektedirler. Bölgede yükselen çok katlı gökdelenlerin içinde yer alan boğaz manzaralı residence konutlardan birini tercih edebilirsiniz. Peşinatınız varsa uzun vadeli konut kredisi ile alarak harika bir yatırım yapmış olursunuz.

Pahalı Ama En Uygun Yatırım Şişli

Şişli şu an, genişlemiş olan İstanbul’un merkezinde kalmış bir semttir. Yoğun İstanbul trafiği sebebiyle merkezi bir konumda, istediğiniz lokasyona toplu taşımayla hızlı bir şekilde ulaşabilmek daha fazla önem kazandığından kredisiz ev almış gibi olacağınızı söyleyebiliriz. Trafiği bu denli yoğun olan İstanbul’da bu semtte ev kredisi ile alacağınız ev yıllar içinde kendi fiyatını çok fazla katlayacaktır.

Ev almak için oldukça iyi bir semt olan Şişlide ev almak zorlu olabilir. Bu semtte taksitle ev alabileceğiniz projeler bulunmadığından yüksek meblağlar, uzun vadeli krediler ödemeniz gerekebilir. Ama Şişli oldukça lüks, dinamik, yüksek imkanlar sunan bir semt olduğundan verdiğiniz paraya kesinlikle değeceğini ve yıllar sonra faizsiz ev almış gibi hissedeceğinizi garanti edebiliriz.