Katılımevim ile faizsiz ve kredisiz ev sahibi olmak

Katılımevim , faizsiz ve kredisiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenlerin imdadına koşan bir kuruluştur. Ev almayı düşünen ancak peşinatı olmayan, kredi çekmek istemeyen veya kredi çekmek için uygun olmayanlar Katılımevim sayesinde ev sahibi olabiliyorlar. Kısacası Katılımevim taksitli bir şekilde ve kura sistemiyle insanları ev sahibi yapan bir kuruluştur.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Aslında Katılımevim ’in çalışma mantığı oldukça basit. Öncelikle Katılımevim ’in sizlere sunduğu ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Zaman tasarruflu model, sabit teslim modeli, tüfe endeksli model ve çekilişsiz modeller gibi kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalardan kendinize uygun olanı seçip almak istediğiniz evi seçiyorsunuz. Daha sonra

Katılımevim ’e başvuruyorsunuz ve evinizin bedeli sizin ödeme gücünüze göre taksitlendiriliyor. 40, 60, 80, 100 ve daha birçok kişiden oluşan gruplara dâhil oluyorsunuz ve bu sizin taksit sayınızı belirliyor. Seçmiş olduğunuz evin değeri de işte sayıya bölünerek taksitler hesaplanıyor. Faizsiz, taksitli ve çoğu ödeme paketinde peşinat gereği olmadan ev sahibi olunabiliyor. Vadeler ödenirken dâhil olunan grupta kimin ev sahibi olacağı her ay noter huzurunda çekilen kura sonucu belirleniyor. Vadelerin yarısına gelindiğinde hala evini teslim alamamış olanlara ise evleri teslim ediliyor ve taksitlerini ödemeye kendi evlerinden devam ediyorlar.

Katılımevim Giriş

Katılımevim sistemine girmek için herhangi bir şart gerekmiyor. Siz sadece sahip olmak istediğiniz evi seçin ve ne kadar taksit ödeyebileceğinizi hesaplayın. Sisteme dâhil olabilmek için sadece Katılımevim ’e belirli bir miktarda organizasyon ücreti ödemeniz gerekiyor. Bu değer de vadenize bölünüp taksitlerinize yansıtılıyor. Ev almak Katılımevim sayesinde çok kolay.

Katılımevim Hesaplama

Diyelim ki 400.000 TL değerinde bir ev beğendiniz ve 100 kişilik gruba dâhil oldunuz. Bu durumda organizasyon ücreti de eklenip aylara bölündüğü zaman ayda yaklaşık 4000 TL taksit ödeyerek Evim Evim farkıyla ev sahibi olmuş oluyorsunuz.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.