Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları?

Tasarruf odaklı ve faizsiz ev ve araba alabilme imkanı sağlayan sistemdir. Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmak isteyenler açısından Katılımevim mükemmel seçenekleri sunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda firmanı pek çok farklı organizasyona imzasını attığı bilinmektedir. Bununla birlikte Katılımevim katılım şartları çok da teferruatlı kurallardan oluşmamaktadır. Bundan dolayı firmanın sistemine dahil olmak için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak ve 18 yaşında olmak gibi temek kriterler geçerli olmaktadır.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Tasarruf mantığıyla sisteme dahil olan müşteriler faizsiz ve masrafsız şekilde Evim Evim ayrıcalığıyla ev sahibi olurlar. Katılımevim sisteminin temelinde üyelerin gruplandırılması yer almaktadır. Aynı ödeme sistemine dahil olan üyelerin aynı şartlar altında ev alması sağlanmaktadır. Bununla birlikte sırası gelen ya da çekilişte adı çıkan üyenin ev sahibi olması mümkün olmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında Katılımevim sisteminin imece usulü ev sahibi olmaya benzediğini söylemek mümkün olmaktadır.

Katılımevim Giriş

Ev ve araba ihtiyaçlarını faizsiz olarak karşılamak isteyen tüm T.C. vatandaşları sisteme giriş yapabilmektedir. Katılımevim giriş işlemi sonrasında artık kendi evinizi almak için gereken tek şey aylık olarak ödemelerinizi düzenli olarak yapmanızdır. Bu sayede kısa süre içerisinde ev sahibi olabileceğiniz gibi herhangi bir şekilde faiz ödemeden de ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Sistemde peşinat zorunluluğu olmayıp ödeme planları doğrudan müşteri tarafından belirlenmektedir. Ev almak hayali bu sayede gerçeğe dönüşmektedir. Katılımevim hesaplamaları söz konusu olduğunda firmanın hangi kategorisine dahil olduğunuz sorusuna verdiğiniz yanıt önem kazanmaktadır. Zira hesaplama işlemi size sunulan sözleşmede ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. Bununla birlikte elbette ki ödeme miktarı ne kadar çok olursa; o kadar çabuk kredinizi bitirmeniz gayet olağan bir durumdur.

Katılımevim Kampanyaları

Müşteriler almak istedikleri ürüne göre ve tercih ettikleri sisteme göre değişen kampanyalarla Ev sahibi olmak için en avantajlı adresi tercih etmiş olacaklardır. Kampanya takip etmek sayesinde Katılımevim firmasının sunmuş olduğu bol avantajlı fırsatlardan erkenden haberdar olabilirsiniz. Böylece siz de Katılımevim firmasının sistemine dahil olarak; ev sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.