Katılımevim Nasıl Çalışır?

Bütçesine uygun taksitlerle ev alıp kendi evinde yaşamını sürdürmek isteyen kişiler için ev finansmanı seçenekleri içinde yer alan Katılımevim Sistemi ile birçok aile ev sahibi olmuştur. Geçmiş dönemlerde ev almak için ev finansmanını banka konut kredisi sağlarken günümüzde farklı ödeme seçenekleri ile Katılımevim büyük bir eksikliği gidermiştir. Ev sahibi olacak kişinin hangi evi almak istediğini ve ödeyebileceği taksit tutarlarını belirlemesi yeterlidir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanın en cazip yolu olan Katılımevim her bütçedeki  kişilerin ev sahibi olabilmesi için farklı ev sahibi olma sistemleri vardır. Katılım Modellerinde birçok aile ev sahibi olup kendi evlerinde yaşamaya başlamışlardır.

Katılımevim Giriş

Ev almaya karar veren kişi ev finansmanını nasıl sağlayacağını düşünürken bir yandan da evrak prosedürleri ile uğraşmak istememektedir. Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyen kişiler sisteme girişte evrak kalabalığı ile uğraşmamaktadırlar. Sisteme giriş kolay ve zahmetsiz olduğu gibi isteyen kişi ev alma düşüncesinden feragat edip sistemden çıkabilir. Herhangi bir çıkış yaptırımı olmadan sistemden çıkabilmek Katılımevim sisteminin sağladığı bir ayrıcalıktır.

Katılımevim Hesaplama

Peşinat vererek ev sahibi olma düşüncesinde olanlar ya da peşinat vermeden ev sahibi olma düşüncesinde olanlar için her iki olasılıkla da Katılımevim ’de bir ödeme planı hazırlanmaktadır. Katılımevim web sitesine girerek ödenebilecek taksit tutarlarına göre bir ödeme planı hazırlanabilmektedir. Evim evim ile kişi kendi bütçesine göre taksitlerle kendi evinin sahibi olmaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Peşinat ödemeden faizsiz ev sahibi olmanın en cazip yolu olan Katılımevim sistemi farklı dönemlerde yaptığı kampanyalarla daha çok aileye ulaşıp kendi evlerinde yaşamaya başlamıştır. Farklı meslek gruplarına özgü olan günlerde farklı kampanyalar düzenleyen Katılımevim yılbaşı, dini ve milli bayramlar gibi özel günlerde de kampanyalar yapmaktadır. Yeni evlenen ve yeni hayatlarına kendi evlerinde başlamak isteyen çiftlere Katılımevim özel fırsatlar sunmaktadır.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.