Katılımevim Kampanyaları

Weibliche Hände schützen ein kleines Einfamilienhaus

Ev sahibi olmak, her insanın hayalidir. Fakat bu hayali gerçekleştirmek bazen zor olabilir. Evlerin yüksek fiyatları cebinizi zorlayabilir, ev alma fikri bir hayal olarak kalabilir. Bu fikrin hayal olarak kalmaması için Katılımevim gibi çeşitli sistemler kurulmuştur. Böylece artık ev sahibi olma isteği hayal olmaktan çıkmıştır. Katılımevim’de ev almanızı kolaylaştırmak için kurulmuş bir sistemdir. Bu sistemde, ev almayı isteyenlere faizsiz ve vade farksız avantajlar sunulmaktadır. Böylece Katılımevim ile daha kolay ve uygun bir maliyetle ev sahibi olabilirsiniz. Katılımevim sisteminin şartları sizin lehinize yöneliktir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim , size çeşitli kolaylıklar sağlayarak sıkıntı çekmeden ev sahibi olmanıza olanak sağlayan bir kuruluştur. Bu kuruluş, sizi ev almak için bankalardan yüksek faizle kredi çekme derdinden kurtarır. Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmanıza yardımcı olur. Katılımevim sisteminde peşinat zorunluluğu yoktur. Ayrıca bu sistemde taksitleri de siz belirliyorsunuz. Bu yöntemle bütçeniz yorulmuyor ve kolay bir şekilde ev sahibi oluyorsunuz. Katılımevim , yaptığınız tasarrufları yatırıma dönüştürmeyi amaçlamaktadır, tasarrufa dayalı bir sistemdir.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim ’de her ay, ev almaya hak kazanan kişilerin teslimatları gerçekleştirilmektedir ve bu sisteme başvuran kişilerin de onayı alınarak Katılımevim ’in sosyal medya hesabında duyurulmaktadır. Katılımevim ’de bu sistemden yararlanan herkes, kendi bütçesine göre hareket edebilir. Şu miktarı ödemek zorundasınız, diye herhangi bir dayatmada bulunulmaz. Kısacası, ödemeler konusunda mağduriyet yaşamazsınız. Ödemelerinizi paranıza göre kendiniz hesaplarsınız ve buna göre kendiniz belirlersiniz. Evi teslim aldıktan sonra evinizin tapusu kendi üzerinize olacaktır. Dolayısıyla evinizin bütün taksitleri bitmeden evinizi kiraya vermenizde mümkündür.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim ’de sadece bir defaya özgü olmak üzere %10 arasında değişiklik gösteren Hizmet Bedeli alınmaktadır. Bunun haricinde ev sahibi olmak isteyen kişiler, faiz ve vade farkı gibi artı olarak hiçbir ücret ödemezler. Sadece alacakları evin bedelini öderler. Bu sistemle evinizin teslim tarihi geldiğinde istediğiniz yerdeki evi alabilirsiniz. Katılımevim ’de açılışa özel olarak ilk yüz kişiye bazı avantajlar sağlanıyor ve erken teslimat yapılıyor. Ayrıca değişik yatırım paketleri sunuluyor. Ev almayı isteyenler, bütçelerine göre paketlerden yararlanabiliyorlar. Kısacası Katılımevim , size ev sahibi olmanız için büyük olanaklar sunuyor.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.