Katılımevim ile peşinatsız ev sahibi olma fırsatı

Katılımevim ev almak isteyen ama bankaların faiz masrafları nedeniyle ev almaktan korkanların hayalini gerçekleştiren faizsiz ev alma sistemidir. Katılımevim sisteminde her türlü gayrimenkulü satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev almanın en kolay yoludur. Bankalardaki faizsiz ev kredisi ile uğraşmak istemeyenlere kira öder gibi ev sahibi olmak için fırsatlar sunar. Faizsiz konut kredisi yerine Katılımevim’i tercih etmek size ve bütçenize büyük avantaj sağlar. Katılımevim’in her türlü bütçeye göre olan sistemleri ile zorlanmadan evinize veya arabanıza sahip olabilirsiniz. Birçok sistemde peşinat gerekli olurken Katılımevim müşterilerine peşinatsız ev sahibi olma seçeneği de sunar. Sağladığı bu avantajlar ile milyonlarca aileyi ev sahibi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim  ev almak için sizlere 3 farklı sistem sunar.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılım şartları 18 yaşından büyük olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak veya oturma izninizin olmasıdır. Daha sonra kimliğiniz ile şubelerimize gelerek katılım sözleşmesini imzalayıp Katılımevim’e katılabilirsiniz.

Katılımevim Örnek Hesaplama Tablosu

Zaman tasarruflu model için örnek hesaplama tablosu: Peşinatsız Model

Konut Değeri: 100.000 TL

Peşinat: Yok

Teslim Aralığı: 1-73

Toplam Maliyeti: 109.800 TL

Katılımevim Araba

Katılımevim otomobil sektöründe de insanları vadeli araba sahibi yapmaya devam ediyor. Günümüzde senetle araba alma imkânı veren ve banka faizi olmadan, peşinatsız taksitle araba sahibi yapan sayılı yerlerden biri olma özelliğini taşıyor.

Katılımevim Şubeleri

Katılımevim’in İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana gibi birçok ilde şubesi bulunmaktadır.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.