Katılımevim Hesaplama

İnşaat ve gayrimenkul tecrübesi ile düşük maliyetli taksitlerle ev sahibi olmak Katılımevim ile çok kolay hale gelmektedir. Üstelik sadece ev almayı değil aynı zamanda iş yeri, arsa gibi gayrimenkullere; Katılım arabam ile de araba sahibi olma fırsatını da sunmaktadır. Sisteme 18 yaşından büyük, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan olmayan, alt, orta, üst gelirden herkes katılabilmektedir.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

24, 60, 120, 240 vb. kişilik gruplardan birini seçerek ve arzu edilen fiyat miktarını kendiniz belirledikten sonra, firmanın oluşturduğu yöntemlerden hangisini size uygun görürseniz sisteme giriş yapılır. Her 6 ayda bir noter huzurunda yapılan kura ile 6 kişi ev sahibi olur.

Katılımevim Giriş

Günümüzde ev almada ki en büyük engeller yüksek faiz ve artan konut fiyatlarıdır. Katılımevim ile faizsiz ve vade farksız taksitler ile ev sahibi olmak mümkündür. Katılımevim en büyük kazançlarının, müşteri güvencesi olduğuna inanarak, bu yönde çalışmalar yapar. Müşteri hakları, yapılan sözleşme ile güvence altına alınır. Grupta bulunan diğer müşterileri mağdur etmemek adına da taksit bitimine kadar alınan evler satılamaz.

Katılımevim Hesaplama

Müşteriler katılım modellerinden birini seçerek kendi taksit miktarlarını kendileri belirlerler. Ayrıca kaç ay taksit ödeyeceklerini, alacakları evin değerini belirlemekte tamamen müşterinin isteğindedir. Türkiye’nin her yerinde istenilen fiyat ve taksitle ev almak mümkündür. Bunun karşılığında Katılımevim hizmet bedeli olarak, istenilen gayrimenkul değerinin %10 arasında bir bedel alır.

Katılımevim Kampanyaları

Katılımevim , kolay yoldan ev sahibi olmak için birçok fırsat sunmaktadır. Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ödendiği takdirde borcu daha kısa sürede bitirmek ve evi daha erken teslim almak gibi avantajlara sahip olunur fakat ödenmediği takdirde herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.