Katılım evim Nedir?

Ev sahibi olmak ya da bir araba sahibi olmak herkesin hayalidir. Bu hayallerin gerçekleşmesi için eğer bir birikiminiz yoksa ilk gelen çözüm kredi çekmektir. Banklar faizsiz ev kredisi vermemektedir. Bunun dışında dünya üzerinde tasarruf üzerine kurulu finans sistemleri bulmaktadır. Katılım Evim bu sistem ile faizsiz olarak uygulamaktır. Yani Faizsiz konut kredisi ile ev almak gibi düşünebilirsiniz.

Katılım Evim Nedir?

Katılım Evim ile kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz sağlanmaktadır. Sadece ev değil araba ve arsa sahibi de olabilirsiniz.  Faizsiz ev sahibi olmanın bir yoludur. Sadece faizsiz değil aynı zamanda peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz, ödeme planları kişinin maddi gücüne göre belirlenen bir sistemdir.

Katılım Evim Yöntemleri

Katılım Evim katılım modellerinde üç yöntem bulunmaktadır.

Katılım Evim Katılım Şartları Nedir?

Katılım Evim sistemine katılım şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes katılabilir

Katılım Evim Örnek Hesaplama Tablosu

Çekiliş fonunda almak istediğiniz evin değeri 120000 TL olduğunu varsayalım. Bulunduğunuz grup ise 120 kişi olsun. Peşinat ödemediğiniz zaman evin değeri kişi sayısına bölünmesi ile taksit bedeli belirlenmektedir. Ödenmesi gereken taksit 1000 TL’dir. Peşinat olduğu zaman anaparadan bu değer düşülüp kişi sayısına bölerek hesaplanmaktadır.

Katılım Evim Araba

Araba satın alırken vadeli araba ve senetle araba yöntemleri kullanılmaktadır. Vadeli arabada peşinat ödenmesi gerekmektedir. Taksitle araba alma seçeneği sunan Katılım Evim ile araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz, peşinatsız, kişiye uygun olarak taksit sayısı ve taksit bedeli ile araba sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Katılım Evim Şubeler

Katılım Evim şubeleri başta Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere bir çok ilde hizmet vermektedir.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.