İstanbul Konut Projeler

İstanbul şehrimiz aslında Türkiye’de sanayi, hizmet, teknoloji gibi hemen hemen her alanda lider bir şehirdir. İstanbul konut projeleri ile de gayrimenkul alanında da lider şehirdir. Ev almak isteyen vatandaşlarımıza bu projelerde her bütçeye uygun ve her kategoride ev sunuluyor. İsterseniz taksitle, isterseniz peşin alabileceğiniz bu evlerden birine siz de sahip olabilirsiniz.. Bu şekilde ev sahibi olmamız için bize hizmet veren firmalara ise ister telefondan ulaşırız, istersek de merkezi yerlerde firmasını bulabiliriz. Erişim sıkıntısı çekmeyiz.

İstanbullular Kiracılıktan Kurtulun!

Kiracılıktan hemen hemen her kiracı bıktı. TÜİK tarafından yapılan araştırmalarda görülüyor ki yüzde 23,7 ile konut ve kira harcamalarımız ortalama tüketim harcamalarımızda liderliği kaptırmıyor.  Bize ait olmayan ve hiçbir zamanda olmayacak bir eve her ay bu kadar yüksek ücret ödüyoruz. Ancak neredeyse aynı ücretleri ödeyerek ev sahibi olabiliriz. Taksitle ev alma ile bundan böyle kiracılığa son verebilirsiniz. Bölünecek taksitler sizin ödeme gücünüze göre belirlenecek.

Ev Almak İçin Bankalarla Uğraşmayın

Bu şekilde ev alırken faiz ödemesi yapıp hem maddi hem de dini açıdan rahatsız olmak istemiyorsanız kredisiz ev almak çok kolay. Bu şekilde ev alırken sürekli bankalardan gelen telefonlarla uğraşmanıza gerek yok. Bankadan kredi alacağınız zamanki gibi uzun bekleme süreleri yok. Böylelikle hem yatırımınız değer kaybetmeyecek hem de işiniz kolaylaşacak Artık küresel ekonomi de faizsiz sisteme kayıyor. Bu sistemde işiniz şansa da bırakılmaz, noter çekilişlerine katılmanıza gerek kalmaz. Her şey müşterinin ihtiyaç ve planına uygun olarak hazırlanır. Burada daha önceden planlamadığın masraflarla karşılaşmazsın.

İstanbul’da Ev Almak İçin Peşinat Derdi Yok

Siz de bu şekilde kendi evine kavuşmak istiyorsunuz ama peşinatınız mı yok? Endişelenmeyin. Bu sistemde ev sahibi olacak kişiler peşinatsız ev sahibi olabilirler. Burada isterseniz istediğiniz meblağda peşinat öder isterseniz de hiç peşinat ödemezsiniz. Eğer siz de faize bulaşmadan, peşinatsız ve kısa sürede seçtiğiniz taksit seçeneğiyle eviniz almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Ayrıca bu sistemde ev sahibi olurken eğer o ay ödeme güçlüğü çekiyorsanız taksitlerinizi de kolaylıkla erteleyebilirsiniz. Hem de bu sistemde firmaların seçtiği değil kendi seçtiğiniz evin sahibi olacaksınız.