Herkes Ev Sahibi Olmak İster

Çevremizde yapılan kentsel dönüşümler sayesinde artık hemen hemen her yerde satılık daire afişleri bulunmaktadır. Ancak çok çalışan ama az kazananlar olarak bu evlere ulaşmak biraz zor olabilmektedir. Uzun yıllar birikim yapsanız bile ülke parasının zaman içerisinde değer kaybetmesi maalesef sizi uzaklaştıracaktır.

Bankalar ev almak istiyorum diyen müşterileri için yıllar yıllar süren krediler kullandırarak anapara kadar da faiz talep edebiliyor. Elbette bu ödeme planları ev alma fikrinize gem vurabilmektedir. Oysa ev almanın kolay yolları bulunmaktadır. Ancak bunun için doğru kurum ile temasa geçmeniz gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır ev sahibi olmak isteyen binlerce kişiyi yormadan ev sahibi yapmıştır.

Kurum olarak müşterilerimizin isteklerine en doğru cevapları vererek kira öder gibi ev sahibi olmanın kapılarını açmaktayız. Çok daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir veya Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren şubelerimize gelebilirsiniz.

Ev Alma Yöntemleri

Firma olarak faizsiz ev almak isteyen tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Belirlediğimiz birçok ödeme modeli arasından elbette sizin içinde uygun bir model bulunmaktadır. Firmamız ev almak isteyenler için sıralı ödeme, hızlı ödeme, sabit ödeme ve esnek ödeme gibi pek çok seçenek sunmaktadır. Sıralı ödeme seçeneğinde belirlenmiş sıranıza göre ev sahibi olmaktasınız. Her ay ödeyeceğiniz taksitler sabit tutulmaktadır.

Hızlı ödeme ise dilediğiniz zamanlarda ödemelerinizi artırarak evinize çok daha kısa zamanda ulaşmanızı sağlamaktadır. Sabit ödeme ev için acelesi olmayan ve yavaş yavaş ödemeye başlayacak olanlar için hazırladığımız modeldir. Esnek modelimiz ise elinize geçen toplu paraları ödeyerek evin yarısını ödemeyi tamamladığınızda hayallerinize kavuşmanız demektir. Müşterilerimiz şubelerimize gelerek alanında uzman çalışanlarımıza hayallerini ve bütçelerini anlattıktan sonra belirlenen en uygun model ile kiradan kurtulmak için sağlam bir adım atmış olacaksınız.

Hayallerinizin Önüne Faizler Geçmesin

Kirada oturan hemen herkes kendi evi olmasını çok istemektedir. Ancak bankların yüksek faizleri yüzünden bu düşüncelerini hep ertelemektedir. Hayallerinizin önüne faizlerin geçmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Firma olarak bu hayallerinize kavuşmanız için peşinatsız ev alma %10 veya %20 peşinat ile ev sahibi olmanız çok kolay.