Hedef bir evim olsun ise faizsiz sistemler

Ev ve araba sahibi olmayı herkes ister. Ancak her istenilen şeye ulaşmak kolay değildir. Ev alırken bankalardan kredi çekilmektedir. Bankada faizsiz konut kredisi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Araba alırken de faiz uygulaması nedeni ile senetle araba ya da vadeli araba yöntemleri kullanılmaktadır. Faizsiz sistemler ev ve araba sahibi olmak isteyen kişilere hayallerini gerçekleştirmek için yardımcı olmaktadır.

Faizsiz Sistemler Nedir?

Faizsiz Sistemler, ev almak ve araba almak isteyen kişilere faizsiz peşinatsız çeşitli kampanyalar ile mülk sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin faizsiz ev kredisi ile ev almış gibi düşünebilirsiniz. Peşinatsız ev ve faizsiz ev almanın yollarını sunmaktadır. Araba sahibi olmak isteyen kişilere de faizsiz peşinatsız araba almanın yollarını da sağlamaktadır.

Faizsiz Yöntemleri

Faizsiz yöntemler sunan Katılımevim ile kira öder gibi evinize sahip olabilirsiniz. Bunun için bir çok kampanya bulunmaktadır.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir?

Katılımevim kampanyalarına ister ev ister araba sahibi olmak için başvurabilirsiniz. Katılım şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız aranan tek şarttır.

Katılımevim Örnek Hesaplaması

Peşinatlı serbest ödeme ile ev sahibi olacaksanız evin değeri 120000 TL olsun. Peşinat olarak 10000 TL ödendiğini düşünelim. Bulunduğunuz grup ise 100 kişi olsun. Ödeyeceğiniz değer 1100 TL olarak hesaplanmaktadır. Taksit bedelleri sabittir. İsterseniz yükseltebilir ödeme süresini kısaltabilirsiniz.

Katılımevim Araba

Katılımevim kampanyaları ile sadece ev değil araba sahibi de olabilirsiniz. Ev aldığınız zaman uygulanan kampanyalar bu sefer araba için yapmış olmaktasınız. Araba kampanyaları ile taksitle araba almış olacaksınız. Faizsiz ve peşinatsız, size en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Hedefevim; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya olmak üzere toplam bir çok ilde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.