Evim Evim Nedir? Evim Evimin Şartları

Ülkemizin katılım firmaları arasında sektörün öncü firmalarından olan Katılımevim gelmektedir. Gerçekleştirmiş olduğu yüz binlerce ev teslimi ile birçok ailenin ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirmiştir. Bundan dolayı en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmak için ilk tercih Katılımevim olmaktadır.

Katılımevim Giriş

Türkiye’nin en çok ev sahibi yapan katılım sistemlerinden olan Evim Evim (Katılımevim ) ile tanışmak oldukça kolaydır. Sisteme giriş için yapmanız gereken kendinize bir ev için yatırım tutarı belirlemek olmaktadır. Bununla birlikte bu yatırım tutarı için talep edilecek organizasyon ücretini ödemelisiniz.

Belirtilen sistemlerden size uygun olanı seçerek taksitlerinizin yapılandırmasını da yapabilirsiniz.

Evim Evim Kampanyaları

Katılım sektörünün en gelişmiş firması olan Katılımevim faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yapmanın yanında;

  • Katılımevim ile beklemek yok,
  • Hemen teslim fırsatları,
  • Evleneceklere öncelik fırsatı gibi kampanyalarla da kullanıcıların yanındadır.

Belirtilen fırsatlar gibi onlarca kampanya dönemsel olarak veya özel günlerde Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyenlere sunulmaktadır.

Evim Evim Ev Alma

Yardımlaşma sistemi mantığı ile oluşturulan Katılımevim ile ev almak oldukça kolay. Katılımevim ile ev sahibi olmanız için ilk yapmanız gereken almak istediğiniz evin değerini belirlemek olmalıdır. Sonrasında çekilişli ve çekilişsiz modellerden size uygun olana dahil olarak 200 aya kadar taksit imkanları ile evinize sahip olabilirsiniz. Çekilişli sistem, peşinatlı sistem ve vade ortası sistem ile ev sahibi olma yöntemleri farklı olarak işlemektedir.

Evim Evim Avantajları

Sektörün öncü firması olması sebebiyle Katılımevim ’in en önemli avantajı güvenilirliği olmaktadır. Bununla birlikte faiz ve dosya masrafı gibi ek masraflar da ödemezsiniz. Peşinat ödemek ise sizin tercihinize bırakılır ve peşinat miktarına göre evinizi önce alma şansınız artar. 200 aya varan vadeler ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.