Ev Almak İsteyenler İçin Faizsiz Yöntemler

Yeni ortaya çıkan sistemden haberdar mısınız? On binlerce lira kredi kullandıktan sonra faizsiz ev almak size gerçekçi gelmiyor mu? Bilindiği gibi ülkemizde son 20 yıldan bu yana inşaat sektöründe adeta bir patlama yaşanıyor. Eski mimari türü terk edilirken, plansız yerleşimin önüne geçilmesi hedefleniyor. Bu doğrultuda nüfusun artışı da dikkate alınarak, çok sayıda konut projesine imza atılıyor. Sizde hayalinizde olan eve sahip olmak için harekete geçmelisiniz. Ev almayı emeklilik sonrasına mı saklıyorsunuz. Kredisiz ev almaktan başka çareniz yoksa bunu doğru kaynaklarla değerlendirmeyi hiç düşündünüz mü?

Bilindiği gibi, kredi sağlayan kuruluşların en meşhur olanları bankalardır. Belli bir güvence sunan kimseler karşı gelirine orantılı kredi sağlayan bankalar, ev almak isteyenlere özel teklifler sunma konusunda yetersiz kalır. Bu eksikliğin farkında olan bazı kuruluşlar, senetle ev almanıza yardımcı oluyor. Hayalinizde olan ev için uzun yıllar beklemek zorunda değilsiniz. Yeni ortaya konulan sistemde artık sizde, ev sahibi olabileceksiniz. Üstelik birikmişiniz varsa peşinatlı yoksa da peşinatsız ev tercihleri sizler için özel olarak sunulur.

İstediğiniz şehirde, beklentilerinizi karşılayacak ev projelerine uzaktan gıpta ederek bakmayın. Hem faizin yıkıcı etkisinden korunun hem de, kira öder gibi kısa yoldan ve kazançlı şekilde ev sahibi olun. Yeni sistem ve yeni dönemin elverişli teklifleri sizlerin de ilgisini çekecek özel fırsatlar içeriyor.

Faizsiz Kredi Veren Kuruluşun Kazancı Ne?

Sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesi de, faizsiz kredi veren kuruluşların kazancıdır. Ancak sisteme başvuru yaparak, taksitle ev alma yöntemini benimseyen kimseler için katılım ücreti ortaya konulur. Bu ücret karşılığında kuruluşun faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli pay ortaya konulur.

İkinci bir durumda, katılım payının tutarı olmaktadır. Taksitle ev al seçeneğini tercih eden kimseler, katılım payı ile ödeyecek oldukları tutarın, banka kredileri sonucunda ceplerinden çıkacak ücretten çok daha az olduğunu bilmelidir. Böylece hem kazançlı hem de manevi olarak sorumluluktan kurtulabileceğiniz anlaşmayı yapmış olursunuz.

Faizsiz Kredi Veren Kuruluşlar

Son dönemlerde ortaya çıkan kuruluşlar, kiradan kurtulmak isteyenlere bire birdir. Ev sahibi olmak mümkün olurken hem de, kiracıya ev ortamı sağlayan kuruluşların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.