Çanakkale Konut Projeleri

Şehitleri ile dillere destan olan Çanakkale birçok konut projesine imza atmıştır. Son zamanların en popüler konut projeleri arasında yer alan Sırça Köşkler konut projesi oldukça heyecan vericidir. Merkezde yer alan bu konut nezih ortamı ile ev sahibi olmak isteyenleri cezbetmeyi başarmıştır. Özel fiyat ve taksit seçenekleri ile herkesin ilgisini çekmektedir.

375 milyardan başlayan fiyat seçenekleri ile Sırça Köşklere Katılımevim aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Planladığınız ödeme seçenekleri ile belirli düşük taksitler ile her ay kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.  2+1 ve 3+1 konutları ile Sırça Köşkler 2000 m2 alanda yer alıyor. Anında teslim seçenekleri ile dilediğiniz projeye hızlıca sahip olabilirsiniz.

MediGarden 4

Çanakkale Kepez’de bulunan bu konut, 1+1 daireleri ile bireylere sunuluyor. 126.000 TL başlangıç fiyatları ile sizlerde bu konutlara sahip olabilirsiniz. Vadesiz ve kredisiz olarak katılımevim üzerinden peşinatsız ev alacaklar bu konutları da tercih edebilir. MediGarden 4, 170 konuta sahiplik yapmıştır. Proje geniş bazlı bir alanda yer almaktadır. Şubat 2019 tarihinde yapılan bu proje merkezde yer alıyor.

Uygun fiyatta yer alan bu proje ev alacaklara kolay ödeme imkanları da sağlıyor. Alışveriş merkezlerine ve diğer faaliyet gösteren alanlara da oldukça yakın konumda yer alıyor. Bu konutları tercih edenler mutlu yuvalarında huzurla yaşayacaklardır. Yatırım amaçlı olarak bu konutları tercih edebilirsiniz.

Katılımevim House’nGarden Selection

Görkemli konutları ile House’n GardenSelection her insana hitap etmeyi başarmıştır. Toplamda 30 konut yer alan bu projede 2+1 ve 3+1 daireler yerini almıştır. Sizlerde Çanakkale’nin eşsiz konutlarına sahip olmak isterseniz Katılımevim ile başvuru yapabilirsiniz. Katılımevim ile beğendiğiniz birçok konuta kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Vade farkı olmadan, peşinat ve kredi olmadan ev sahibi olmanın ayrıcalığına artık daha yakınsınız.

Birçok projeye ortak olan katılımevim, ev seçme zorunluluğu koymadan sizlere dilediğiniz evi seçme hakkı sağlıyor. Ev almak isteyenler faizsiz ev sahibi olabiliyor. Uygun ödeme ve taksit seçenekleri ile House’n Garden Selection konutlarına katılımevim ile sahip olacaksınız. Dillere destan özel evlerde nezih bir şekilde yaşayacaksınız.