Bolu Konut Projeleri

Karadeniz’in en özel şehri Bolu, farklı konut projeleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bolu konut Projeleri ile sizlerde ev sahibi olmak istiyor olabilirsiniz. Katılımevim Son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile bireylere kolay yoldan ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İsra Group konut projeleri Bolu’da bulunan en özel projelerden biridir.

210.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile V orman, doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin tercihi oluyor. İş stresinden uzak kalmak ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyenler bu konut projesini tercih etmektedir. Konutları inceleyen bireyler bu konuları çok beğenmektedir. Bolu Konut projelerine sizlerde katılımevim ile sahip olabilirsiniz. Katılımevim ile peşinat ve vade sorunu yaşamayacaksınız.

V Orman Konut Projeleri

Son zamanlarda geniş hizmetleri ile bilinen V orman farklı kategorileri ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Hayallerinizde yer alan otel odalarında yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca villa veya apart düşünenler de bu konutlarda yerini alıyor. Özel alışveriş merkezleri ve sosyal yaşantının fazlalaştığı bu ortamlara katılımevim ile sahip olabilirsiniz.

Katılımevim peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için özel olarak hizmet vermektedir. Bolu konut projeleri sayesinde lüks bir hayata sahip olabilirsiniz. Bankalar aracılığı ile kredi kullanmak yerine katılımevim sayesinde faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Katılımevim ailelere en güzel fırsatları sunarak , anında ev sahibi yapıyor. Sizlerde içiniz rahat bir şekilde faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim İle Taksit Erteleme

Birçok banka ev alacak bireylere kredi imkanı sunarken, faiz oranlarını da yüksek tutmaktadır. Alınan kredi miktarının geri ödenmesini yapan bireyler genellikle faiz ödeme konularında sıkıntı yaşamaktadır. Geniş hizmetleri ile herkese hizmet veren katılımevim kredi olmadan herkesi ev sahibi yapıyor. Katılım payı ücreti alarak, ev programlarına bireyleri dahil ediyor. Dilerseniz sadece katılım payı vererek peşinat ödemeyebilirsiniz.

Eğer peşinatınız yoksa katılım payı ve peşinatsız sisteme dahil olabilirsiniz. Peşinat olmadan da peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza renk katacak Bolu konut projelerinden birisine katılımevim sayesinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ödeme planlarınız içinde taksit erteleme imkanı sağlayarak, taksitlerinizi bir sonraki ay da ödeyebilirsiniz.