Bir Evim Olsun Diyenler İçin Katılımevim Modelleri

Katılımevim ev almak, küçük taksilerle araba almak, iş yeri açmak ve arsa almak isteyen kişilere finansman sağlayan bir firmadır. Günümüzde ev ve araba almanın çok zorlaştığını gören ve bu gidişe dur demek için faaliyete geçen firma tüm ziyaretçilerinin kısa sürede hayallerine kavuşması adına faiz uygulaması yapmadan hizmet vermektedir.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim peşinatsız ev almak, taksitle araba sahibi olmak, yeni bir iş kurup hayallerinin peşinden gitmek isteyenlere gereken desteği sunan kurumsal bir firmadır. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren firma müşterilerinin hayallerine destek olmak amacı ile yola çıkmıştır.

Katılımevim Kimin?

Ev sahibi olmak isteyenlere, vadeli araba alarak küçük ödemeler yapmak isteyenlere yardımcı olmak için hizmet vermeye başlamıştır. Serdar Turhan yönetimindeki bir ekip tarafından idare edilmektedir.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim ile kira öder gibi ev sahibi olmak istediğiniz zaman katılım modelleri yöntemlerden birini kolayca tercih edebilirsiniz.  Katılımevim güvencesi ile senetle araba almak isterseniz sizin içinde pek çok kolaylık sunulmaktadır. Kendi belirleyeceğiniz miktarlar ile ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Katılımevim Katılım Şartları Neler?

Katılımevim faizsiz ev, araba, iş yeri ve arsa almak isteyen her Türk vatandaşına yardımcı olmaktadır. Kimliğiniz ile en yakın şubeyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Katılımevim Örnek Hesaplama

Katılımevim ile faizsiz konut kredisi ve faizsiz araba alma seçeneği ile istediğiniz miktarda taksitleri ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Müşteri temsilcileri yine size en uygun yöntemleri anlatarak örnek hesaplamaları oluşturmaktadır.

Katılımevim Araba

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olan firma faizsiz ev kredisinin yanı sıra araba almak isteyenlere de senetle, taksitle ve vadeli olarak araç alma imkanı sunmaktadır.

Katılımevim Şubeler

Katılımevim faizsiz ev ve araba almak isteyen kişilere hizmet veren sektöre yeni girmiş ve İstanbul merkezli olan bir firmadır. Firma yakın çevresinde pek çok şubenin açılışını gerçekleştirmiştir.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.