Batman Konut Projeleri

Son zamanlarda yaşanan deprem olayları ve kaçak yapılar, bireylerin ev sıkıntıları yaşamasına neden olmaktadır. Farklı yaşayış tarzlarına ayak uyduran Batman Konut projeleri ile herkesin tercihi olmaktadır. Özellikle ev sahibi olmak isteyen bireyler bu konut projelerinden yararlanabiliyor. Ev almak için birikim yapmanıza gerek kalmadan kolaylıkla evinizi alabilirsiniz.

Sizlerde peşinatsız ev almak isterseniz Katılımevim üzerinden bu konutlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda herkesin tercihi olan firma, farklı insanlara en özel evleri sunuyor. İster ev alın ister araç alın. Seçiminizi belirleyerek uygun taksit ödeme miktarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayda 555 TL den başlayan fiyatlar ile taksit ödemenizi tercih edebilirsiniz.

Derya Park Batman

Batman’ın en özel konutları arasında yer alan Derya Park Batman, her kesime hitap etmektedir. 300.000 TL başlangıç fiyatları ve 390.000 TL fiyatlar arasında yer alan bu proje oldukça ilgi çekicidir. Dilerseniz bu konut projelerinden en özel evlere sahip olabilirsiniz. Özel kampanyaları sürekli gündemde tutan katılımevim ev alacaklara uygun taksitler belirliyor.

Dilediğiniz paketlere dahil olarak, kampanyalara katılabilirsiniz. Katılımevim günden güne büyüyerek herkese ev sahipliği yapmaktadır. Orta gelirli ve düşük gelirli ailelere sunduğu fırsatlar ile ev almakta zorluk yaşayanlar kolaylıkla ev sahibi olabiliyor. Kolay ödeme seçenekleri ile Katılımevim aracılığı ile Derya Park Batman üzerinden dilediğiniz eve sahiplik yapabileceksiniz.

Katılımevim Kredisiz Ev Sahibi

Bankalar her geçen gün yeni kredi paketleri ile piyasaya farklı bakış açıları katmaktadır. Özel ev kredisi seçenekleri ile faizli ödeme planlarını müşteriye sunmaktadır. Bankalara başvuru yapan bireyler farklı kredi paketlerinden yararlanarak, kredili ev alma imkanını sağlıyor. Artık sizlerde kredi başvurusu ve kredi geri ödeme sorunları ile karşılaşmayacaksınız. Katılımevim ile faiz sorunu ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

Düşüp peşinatlar ile kredisiz ev sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken katılımevim üzerinden başvuru yapmak olacak. Katılımevim üzerinden başvuru formunu doldurarak kolay başvuru yapabilirsiniz. Peşinatsız ve kredisiz ödeme imkanları sayesinde kolay olarak ev sahibi olabilirsiniz. Modern konut projelerinden birisi de sizin olabilir. Düşük taksit imkanı ile zorluk yaşamadan evinizi satın alabilirisiniz.