Afyonkarahisar Konut Projeleri

Gayrimenkul sektörü gün geçtikçe sürekli olarak gelişim göstermektedir. En özel konut projeleri ile Afyonkarahisar katılımevim aracılığı ile birçok kişiyi ev sahibi yapmıştır. Muazzam konutları ve refah yaşam şartları sağlayan konutlar özel fiyatlar ile bireylere sunulmaktadır. Milsapark Residence 262,280 TL den başlayan başlangıç fiyatları ile piyasada yerini alıyor.

Trio Vista Konakları farklı manzarası ve muhteşem daireleri ile 400,000 TL den başlayan fiyatlar ile yere alıyor. Bu özel projelere kira öder gibi kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Katılımevim ile beğendiğiniz eşsiz evlere anında sahip olabilirsiniz. Geniş kapsamlı, modern projeler rahat yaşantılara ortak oluyor. Sizlerde beğendiğiniz Trio Vista projelerine kolaylıkla sahip olabileceksiniz.

Evim Afyon İle Geleceğe Yatırım

EY-YON inşaat tarafından yapılan Evim Afyon modern daireleri ve lüks hizmetleri ile herkesin beğenisine sahip olmuştur. Toplamda 270 konuta ortak olan bu proje hemen teslim fırsatı ile ailelerin ve bireylerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. 8080 m2 alan üzerinde yer alan bu proje Afyonkarahisar’da yer almaktadır. Evlerin metrekaresi yaklaşık olarak 65 ve 165 m2 olarak müşterilere sunulmaktadır.

Dilediğiniz projeye katılımevim üzerinden dahil olabilirisiniz. Katılımevim sayesinde peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Kolaylıkla ödeme yapacağınız bu sistem sayesinde kolaylıkla projelerde yerinizi alacaksınız. Uygun taksit imkanı sağlayan firma, kura sistemi ile sizleri aylar sonra veya anında ev sahibi yapıyor. Kura sırası size gelince firma tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Belirtiğiniz para miktarı size sunulur ve evinizi alabilirsiniz.

Katılımevim Başvurusu

Yeni ev sistemi ile artık birçok aile kolaylıkla ev sahibi olabilecek. Muhteşem konutlarda yerinizi almak artık çok kolay olacak. Peşinat ve faiz olmadan kolay adımlarla gayrimenkul alabilirsiniz. Geniş yönlü hizmetleri ile Katılımevim hem araç alacaklara hem de ev alacaklara fırsat umuyor. Afyonkarahisar’da konut projelerinden ev almak isteyen bireyler, katılım ile kolaylıkla projelere dahil olabiliyor.

Uygun ödeme seçenekleri ile Faizsiz ev sahibi olabilirsiniz. Hayallerinizi katılımevim ile gerçekleştirebilirsiniz. Yıllardır ev almak isteyen bireyler kolaylıkla katılım ile peşinatsız olarak ev sahibi olabiliyor. Zahmetsiz ve peşinatsız ev alma fırsatına kolaylıkla uyum sağlayacaksınız.