Katılımevim Nedir? Katılımevim Şartları

Modern dünyada insanların birikim yaparak ev sahibi olmaları pek mümkün değildir. Çünkü gelirler oldukça küçük giderler ise çok fazla olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle ev almak çoğu zaman hayallerde kalmaktadır.

İnsanların ev almalarını sağlamak adına kurulan Katılımevim ile sunulan farklı seçenekler ile artık ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkmaktadır. Firma faiz uygulaması yapmadan ve peşinatsız olarak kişilerin ev ve araba sahibi olmaları için gereken finansmanı sağlamaktadır. Küçük bütçeler ile büyük işler başarma amacı ile hizmet veren firma faiz uygulaması yapmadığı için oldukça fazla ilgi görmektedir.

Katılımevim ailesine katılmak için 18 yaşından büyük olmanız ve kimliğinizin olması yeterlidir. İstediğiniz evi veya arabayı hiç peşinatsız ve uygun vade seçenekleri ile almanızı sağlayan firma ile çalışmaktan oldukça memnun kalacaksınız.

Katılımevim Nasıl Çalışır?

Katılımevim faizsiz çalışan, kişilerin istedikleri kadar taksit ödemesi yapabildikleri güçlü bir sistem ile hizmet vermektedir. Kişilerin zorluk yaşamadan hayallerine kavuşmaları için kurulmuş olan firma farklı ödeme modelleri ile çalışmaktadır.

Bu ödeme modelleri, sabit ödeme modeli, esnek ödeme modeli, rahat ödeme modeli ve hızlı ödeme modelidir. Alanında uzaman kişilerin düzenleyeceği ödeme planlarınız ile bu modellerden birine dahil edilerek hemen ev veya arabanız için geri sayıma başlayabilirsiniz.

Katılımevim ile ev almak istediğiniz zaman asla en son aya kadar beklemeniz mümkün değildir. Kısa zaman da evinize kavuşmanız için tüm gereken önem gösterilmektedir. Ayrıca her hangi bir neden ile bu güçlü aileden ayrılmak istediğiniz zaman hiçbir sıkıntı çıkmadan ev veya arabanızın tesliminden evvel ayrılmanız mümkündür.

Katılımevim Giriş

Katılımevim ödeme modellerine giriş yaptığınız ile ay itibari ile noter huzurunda yapılan çekilişler ile hemen evinize taşınma ihtimalinizde bulunmaktadır. Evim evim ailesinin farkını yaşamak için sunulan ve tamamen size özel olarak düzenlenen planlamaları inceleyebilirsiniz.

Katılımevim Hesaplama

Katılımevim ile 120 ay vadede bir ev almak istediğiniz zaman eğer bu ev 120 bin değerinde ise ödemeniz gereken miktar 1000 lira civarında olmaktadır. Asla yaşamınızı olumsuz etkileyecek büyüklükte taksitlendirme yapılmamaktadır.

Katılımevim Kampanyaları

Hızla büyümeye devam eden firma belirli dönemlerde özel kampanyalar yapabilmektedir. Çok daha fazla bilgi için en yakın şubeye giderek veya internet sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.