Hedefevim

Ev ve araba sahibi olmayı herkes ister. Ancak her istenilen şeye ulaşmak kolay değildir. Ev alırken bankalardan kredi çekilmektedir. Bankada faizsiz konut kredisi gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Araba alırken de faiz uygulaması nedeni ile senetle araba ya da vadeli araba yöntemleri kullanılmaktadır. Hedefevim ev ve araba sahibi olmak isteyen kişilere hayallerini gerçekleştirmek için yardımcı olmaktadır.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim, ev almak ve araba almak isteyen kişilere faizsiz peşinatsız çeşitli kampanyalar ile mülk sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ev sahibi olmak isteyen kişilerin faizsiz ev kredisi ile ev almış gibi düşünebilirsiniz. Peşinatsız ev ve faizsiz ev almanın yollarını sunmaktadır. Araba sahibi olmak isteyen kişilere de faizsiz peşinatsız araba almanın yollarını da sağlamaktadır.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim, İnşaattan enerjiye kadar pek çok alanda hizmet veren  HH Aydın Yatırım Holding A.Ş.’e bağlı bir şirkettir.

Hedefevim Yöntemleri

Hedefevim ile kira öder gibi evinize sahip olabilirsiniz. Bunun için 3 tane kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar çekilişli sıralama yöntemi, peşinatlı serbest ödeme ve peşinatsız serbest ödeme olmak üzere üç kampanya bulunmaktadır.

Çekilişli sıralama yönteminde belli kişi sayısından bulunan uygun gruba katılarak kura ile evi teslim alacağınız tarih belirlenmektedir.Peşinatlı serbest ödeme yönteminde ödediğiniz peşinat ve evin değerine göre ödeme planı oluşturulmaktadır. Evi ne zaman teslim alacağınız en başında belli olmaktadır.

Peşinatsız serbest ödeme de ise peşinat gerekmektedir. Ödeme planı çıkarılarak ve evin teslim tarihi belli olacak şekilde sözleşme imzalanmaktadır.

Hedefevim Katılım Şartları Nedir?

Hedefevim kampanyalarına ister ev ister araba sahibi olmak için başvurabilirsiniz. Katılım şartları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız aranan tek şarttır.

Hedefevim Örnek Hesaplaması

Peşinatlı serbest ödeme ile ev sahibi olacaksanız evin değeri 120000 TL olsun. Peşinat olarak 10000 TL ödendiğini düşünelim. Bulunduğunuz grup ise 100 kişi olsun. Ödeyeceğiniz değer 1100 TL olarak hesaplanmaktadır. Taksit bedelleri sabittir. İsterseniz yükseltebilir ödeme süresini kısaltabilirsiniz.

Hedefevim Araba

Hedefevim kampanyaları ile sadece ev değil araba sahibi de olabilirsiniz. Ev aldığınız zaman uygulanan kampanyalar bu sefer araba için yapmış olmaktasınız. Araba kampanyaları ile taksitle araba almış olacaksınız. Faizsiz ve peşinatsız, size en uygun ödeme planı hazırlanmaktadır.

Hedefevim Şubeler

Hedefevim; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Isparta olmak üzere toplam 19 ilde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.