Ev Sahibi Olmak

İnsanoğlu genelde başımı sokacak bir evim olmalı mantığı ile hareket etmektedir. Ancak çoğu zaman bu hayale kavuşmak çok zor bir hal alabilmektedir. İnsanlar tüm yaşamlarını askıya alarak sadece ev almak için çektikleri krediyi ödemeye çalışmaktadırlar. Banklardan sağlanan bu krediler uzun yıllar ve çok büyük faiz tutarları ile alınmaktadır. Oysa hayatınızı değiştirecek ve senetle ev alma konforunu size sunacak bir kurum ile çalışabilirsiniz.

Bu alanda hizmet sunan pek çok firma bulunmaktadır. Elbette, en iyisini ve sıkıntı çıkarmayanını bulmak biraz zor olabilir. Bu kadar zahmete hiç girmeden yıllardır kredisiz ev almak isteyenleri ev sahibi yapan firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sektörde öncü olan firmamız sunduğu ödeme modelleri ve binlerce kişiyi hayallerine kavuşturması ile ülkemizde pek çok kişi tarafından tanınmaktadır. Firmamız kiradan kurtulmak isteyen tüm müşterilerinin hayatına dokunarak onların hayallerini gerçekleştirmektedir.

Kredi Çekmeden Ev Almak

Kredi çekmeden ev almak elbette pek çoğumuzun istediği bir şeydir. Ama evraklarınızı düzenleyip herhangi bir bankaya gittiğinizde size asla taksitle ev alma seçeneğini sunmayacaktır. İşte bu durumda firma olarak biz devreye girmekteyiz. Çünkü müşterilerimizden herhangi bir faiz talebimiz bulunmamaktadır.

Kurum olarak size para satmıyoruz. Evinizi alabilmeniz için taksitlerinizi düzenlemenize ve ödemenize yardım etmeye çalışıyoruz. Ev almanın kolay yolları firmamız tarafından müşterilerine en doğru şekilde gösterilmektedir. Kurumumuz müşterilerinin hayalleri ve bütçeleri doğrultusunda bir ödeme modeli belirlemektedir. Bu plana uymaya başlayan ve taksitlerini ödeyen tüm müşterilerimiz kolaylıkla faizsiz ev almış olmaktadırlar.

Firmamızın Ödeme Modelleri

Müşterilerimizin bütçelerinin ötesinde hayaller kurmasını ve bu hayallere kavuşmasını sağlayan firmamız birkaç farklı ödeme modeli ile hizmet vermektedir.Sıralı ödeme seçeneği; bu modelimizde belirlediğiniz taksit tutarlarını ödemektesiniz. Sizin gibi aynı miktar ödeme yapan kişiler ile bir sıra belirlemesi yapılarak sıranız geldiğinde evinize kavuşmuş olacaksınız.

Hızlı ödeme seçeneği; hızlı modelimizde dilediğiniz zaman taksitlerinizde artırım yaparak evinizi çok daha hızlı alabilirsiniz. Sabit modelimizde ise taksitleriniz hep sabit kalacaktır. Ev almak için acelesi olmayan ve küçük ödemeler yapacak olan müşterilerimiz için oldukça uygun bir seçenektir. Esnek modelimizde ise toplu olarak ev tutarının yarısını ödeyerek hemen ev sahibi olabiliyorsunuz. Çok daha fazla bilgi için mutlaka bizi ziyaret etmelisiniz.