Birikimevim

Birikimevim

Birikimevim birlikte gelecek biriktirmek adına kurulan ve müşterilerine bu doğrultuda hizmet sunan bir firmadır.

Türkiye’de yaklaşık olarak otuz yıldır hizmet veren ve ülke genelinde pek çok kişiyi ev, araba, arsa sahibi yapmak adına çalışmalar yapan köklü bir firmadır. Firma kira öder gibi ev sahibi olmak, taksitle araba almak ve tüm bunları faizsiz olarak yapmak isteyenler için kapılarını aralamaktadır. Birikimevim birlikte gelecek biriktirmek adına kurulan ve müşterilerine bu doğrultuda hizmet sunan bir firmadır.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim müşterilerine peşinatsız ev almalarına olanak tanıyan, senetle araba almak isteyen ama bunun mümkün olmadığını düşünen, elinde az parası olup büyük hayalleri olan kişilere kısa zaman içinde bu hayaller için yol gösteren bir kuruluştur. Firma küçük ödemeler ile gelecekte sahip olmak istediğiniz her şeye ulaşmanız adına size aracılık etmektedir.

Ev almak için şubelerden birine gelen müşterilerimiz için her hangi bir ekstra olmaksızın faizsiz konut kredisi imkanı sunulmaktadır. Firma para satmak veya haksız kazançlar için değil tamamen dar gelirlilere destek amacı ile hizmet vermektedir.

Birikimevim Kimin?

Birikimevim 30 yılı aşkın bir süredir ev almak, araba ve arsa almak gibi hayalleri olan kişilere en doğru şekilde yol gösteren ve merkezi İstanbul olan bir Gayrimenkul Anonim Şirketi olarak kurulmuştur. Yönetim kuruluna Osman Telli başkanlık etmektedir.

Birikimevim Yöntemleri

Birikimevim ev sahibi olmak isteyen herkesi oldukça kısa sürede evlerine kavuşturmaktadır. Ayrıca araba almak isteyen ama bunu belirli bir vade içerisinde yapmak isteyenlere de vadeli araba alama imkanı sunmaktadır.

Eğer faizsiz ev almak istiyorsanız firmanın sabit, serbest, erken teslimat yöntemlerinden birini seçerek hemen ödeme planlarınızı oluşturabilirisiniz. Ev almak için her hangi bir bankayı ziyaret etiğiniz zaman faizsiz ev kredisi kullanamayacağınızı bilirisiniz. Ancak Birikimevim ev sahibi olabilmeniz için gereken finansmanı sizin için dakikalar içerisinde yapabilmektedir.

Birikimevim Katılım Şartları Nedir?

Birikimevim ailesine dahil olmak için yanınıza kimliğinizi ve hayallerinizi alarak en yakın şubeye başvurmanız yeterlidir.

Birikimevim Örnek Hesaplaması

İstediğiniz evi veya arabayı almak istediğinizde tutarı ne kadar olursa olsun ister peşinat vererek ister sıfır peşinat ile kendi belirlediğiniz taksitler ile hayallerinize kavuşursunuz.

Birikimevim Araba

Birikimevim araba almak isteyen müşterilerine de gereken finansal desteği sunmaktadır.

Birikimevim Şubeler

Birikimevim Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şube ile haftanın her günü hizmet vermektedir. Size en yakın şube için internet adresini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerini arayarak tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *