Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Birikimevim Nedir? Birikimevim Şartları

Birikimevim şirketi ile ev sahibi olmak isteyen kişiler, firmanın çeşitli yöntemlerinden birini seçerek ev alma sürecine başlayabilir.

Türkiye’nin uygun imkanlarla ev sahibi yapan firmalarından biri olan Birikimevim, ülke genelinde insanların ev ve çeşitli gayrimenkulleri alabilmesi için hizmetler vermektedir. Müşterilerine faizsiz olarak hizmet veren firma çeşitli yöntemlerle ev alma imkanı sağlamaktadır. Ev veya araba gayrimenkuller almak isteyen ama yeterli parası bulunmayan insanlar Evim Evim sayesinde hayallerine kavuşabilmektedir.

Birikimevim, kendisine başvuran müşterilerine kira ücreti ve vade farkı gibi ek masraflar uygulamaktadır. Haksız kazanç yoluna başvurmayan firma dar ve orta gelirli müşterilerine en uygun hizmeti vermeye çalışmaktadır. İstanbul merkezi kurulan şirket 30 yıldan fazla süredir ev almak isteyen insanlara yardımcı olmaktadır.

Birikimevim Nasıl Çalışır?

Birikimevim şirketi ile ev sahibi olmak isteyen kişiler, firmanın çeşitli yöntemlerinden birini seçerek ev alma sürecine başlayabilir. Almak istediği ev, araba ve arsa türü gayrimenkullerin değerini belirleyen kişiler Birikimevime başvurarak vade ve taksit miktarını seçebilmektedir. Birikimevin sabit, serbest ve erken modelleri vardır. Bu modellerden birini seçerek faizsiz ev alınabilir. Erken teslimatlı sistemi seçen kişiler, evlerini daha kısa sürelerde teslim alabilmektedir. Tüm Birikimevim işlem süreçlerinde ek masraflar alınmamaktadır. Kişilerin ödeme miktarını ve teslim tarihini kendilerinin belirlediği sistemlerde mevcuttur.

Birikimevim Giriş

Birikimevim sistemi ile ev almak isteyen kişilerin yapmaları gereken işlemler basittir. Öncelikle almak istediği evin değerini belirleyen kişiler, nüfus cüzdanları ile Birikimevim şubelerine başvurarak işlemleri başlatabilir. Birikimevim şirketinin sağladığı çeşitli ödeme ve taksitlendirme yöntemlerinden size uygun olanı seçerek kolaylıkla ev sahibi olmak mümkündür.

Birikimevim Hesaplama?

Birikimevim ile ev ve araba almak isteyen kişiler, taksit ve ödeme hesaplamalarının nasıl yapıldığı konusunu merak etmektedir. Hesaplama sürecinde, almak istediğiniz gayrimenkulün değeri, istediğiniz taksit sayısı, aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarı gibi etkenler hesaplamaları değiştirmektedir. Birikimevim firmasının hesaplamalar için kullandığı farklı tablolar bulunmaktadır.

Birikimevim Kampanyaları

Birikimevim şirketi müşterilerini memnun etmek amacıyla çeşitli kampanyalar ve özel seçenekler sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarından ve internet şubelerinden kampanyalarını halka duyuran organizasyon, çeşitli özel günlerde indirim ve erken teslimat avantajları sunmaktadır. Birikim ev ile faizsiz ev ve araba sahibi olmak isteyen müşteriler kendilerine en yakın Birikimevim şubesine başvurabilir. Firma, internet sitesi ve telefon hatları üzerinden de hizmet vermektedir.

Not: Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin
Formu Doldurun Sizi Arayalım.admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *